Çevreci teknolojiler fuarı REW İstanbul 2017 Martında başlıyor!!!

Çevre teknolojilerinin ve modern yeşil sektörlerin konuşulup tartışıldığı en saygın platformlar arasında bulunan REW 2017 yılında İstanbul’da düzenlenecek. Yakın zamanda bu önemli ve kritik fuarın duyurusu yapıldı ve Tüyap Beylikdüzü’nde mart ayında toplanacağı bildirildi.

REW nedir?

Tam açılımı Uluslararası Geri Dönüşüm, Çevre Teknolojileri ve Atık Fuarı olan REW; söz konusu sektörlerden sayısız uzmanların katıldığı, konferanslarla kendilerini ve hizmetlerini tanıtıp yeni tekniklerin, teknolojilerin bahsini yaptıkları bir fuardan oluşuyor. Birkaç gün sürecek olacak olan fuarda Türkiye’de çevre teknolojileri üzerine çalışmak, araştırma yapmak veya işi gereği bu konularda kendilerini geliştirmek isteyenler için hazine değerinde bilgiler sunulacak ve Türkiye’nin çevre teknolojilerine önemli katkıları gerçekleşecek.

Yeşil sektörlerden veya gönüllülük esasına göre pek çok kişinin kolayca katılım gösterebileceği fuar bu yıl 13. kez düzenleniyor.

Eğer siz de çevre teknolojileriyle ilgili hizmet sunan, araç üreten, pazarlama yapan veya atık yönetimi, geri dönüşümle ilgili herhangi bir sektörde çalışan biriyseniz; çevreciliğe, doğaya modern teknolojiler eşliğinde katkıda bulunmak isteyen bir yol çiziyorsanız REW İstanbul’u kaçırmayın. 46 farklı ülkeden 240 şirketin katılacağı bu geri dönüşüm şöleni Tüyap Beylikdüzünde sizleri bekliyor olacak!..

16-19 Mart 2017 tarihleri arasında düzenlenecek olan REW 13. Uluslararası Geri Dönüşüm, Atık Yönetimi ve Çevre Teknolojileri Fuarı hakkında detaylı bilgiyi organizasyonun resmi web sitesinden edinebilirsiniz: www.rewistanbul.com

Bunlar da ilginizi çekebilir!

İlk yorum yapan olun

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


*