İTÜ Enerji Enstitüsü’nden sertifikalı yenilenebilir enerji eğitimi!…

Her geçen gün dünyada ve Türkiye’de büyüyen yenilenebilir enerji sektöründe bir ar-ge çalışması da İTÜ’den geldi. Türkiye’nin en eski ve en prestijli okullarından olan, Nam-ı Diğer “Teknik Üniversite” adıyla da bilinen okulumuzda, yenilenebilir enerji sektöründe çalışmak isteyenlerin harika teknik bilgilere erişme imkanı ve sektör-öğrenci buluşma seanslarından faydalanma şansı bulunuyor.

İTÜ Enerji Enstitüsü‘nün katkılarıyla yapılan sertifikalı eğitim programı daha önce de gerçekleştirilmiş ve gördüğü yoğun ilgi üzerine bir kez daha öğrenme heveslilerinin beğenisine sunulmuştur.

Eğer siz de yenilenebilir enerjiye gönül veren, sanattan çok teknik kapasitesi yüksek bir topluluk projesi arayan bir çevreciyseniz; hem doğaya olan sevginizi hem de mesleki kariyerinizi bu alanda göstermek istiyorsanız; şimdilik Türkiye’de en önemli alternatiflerden biri olan bu kursu kaçırmamanızı tavsiye ederiz.

Yenilenebilir enerji programı hakkındaki temel bilgiler şu şekildedir:

Eğitim başlangıcı: 18 Kasım 2016 Cuma

Eğitim zamanları: Cuma ve Cumartesi 09:30-16:30 arası

Eğitim süresi: 4 gün(iki hafta sonunu kapsayacak)

Yer: İTÜ Maslak Kampüsü

Daha fazla bilgi ve danışma için:

Aysel Yapar

0212 273 15 05/400

0555 818 99 40


Program bitiminde sertifika sahibi olacağınız bu eşsiz eğitimle ilgili yorumlarınızı ve görüşlerinizi belirtmeyi lütfen esirgemeyin…

Bunlar da ilginizi çekebilir!

1 yorum

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


*