10 Mart 2018 02:34-Sigara tekrardan bırakmaya çalıştığım süründüğüm dönemlerden bir yazı

Sigarasız geçen 10,5 saat sonucunda yine ilkiyle hemen hemen aynı belirtiler baş göstermeye başladı. Akşam yemeğinden sonraki hafif isteği bastırmakla birlikte geceye doğru epey rahatladım. Yalnız çok yoğun bir zihin kontrol işkencesine maruz kaldım. (dusuncepolisi.com, youtube anti mind control kanalı). Hem de çok yoğun… Şu andaüzerimde hafif bir yorgunluk, bir uyuşukluk, oksijen fazlalığından ötürü kafa iyiymişçesine bir his var.

22:42

Evet, biraz yoğun bir günün ardından sigarasız 31. saate doğru yaklaşıyoruz.:)

Sabah kahvaltıdan sonraki sigara isteği çok şiddetli değildi. Atlatması kolay oldu. Tabii hayatımı tekrar düzene koymamın ve sigarayı bırakmamın etkisi olarak bir hayli yedim. Akşamüstü bir tane karabaş otu çayı içtim. Kısa bir afallama evresinden sonra bütün nikotin isteğini bastırdı ve biraz daha benzin almış oldum. Akşam yemeği sonrası ise en fenası oldu. Daha önceki denememde yazdığım gibi akşam yemeğinden sonraki o felaket bastıran nikotin isteğine dikkat. Günün üçüncü öğünü, sabahtan beri koşuşturduğunuz işlerden sonra çöken bir yorgunluk, havanın kararması, ayaklarınızı uzatıp dinlenmeniz derken vücudunuz tüm kozlarıyla direniyor “Sigaraaaa, sigaraaa” diye.. Neyse, bu seferlik yemekten sonra 1-2 saat işlerimle uğraştım. Sonrasında da 2. fincan karabaş otu çayımı, her zaman dinlediğim ve beni hüzünlendirerek sigara içmeme sebep olan rock şarkılar eşliğinde cama çıkarak içtim. (sigarayı çağrıştıran davranışları değiştirme denemesi..:))

Şu anda Oksijen fazlalığının, temizlenmiş karbonmonoksitin verdiği o tatlı, uyku getirici hissiyle yoğun nikotin isteğini ve karabaş otunun kafasını aynı anda yaşıyorum. İlk 24-48 saat bu sefer ağır oldu. Çünkü hem moral bozukluğu hem de daha şiddetli zihin kontrol saldırıları vardı. (dusuncepolisi.com, anti mind control) Derken, daha bu cümleleri yazarken tüm güçleriyle saldırarak bütün bu uyuşukluğu alacak gergin bir hale girmeme sebep oldular. Şimdilik bu kadar…

Diğer günlük yazıları için buraya tıklayabilir ve liste halinde görebilirsiniz.

Feyyaz Yükselci hakkında
Elektronik Haberleşme Teknolojisi öğrencisi. 1993 doğumlu. Çevreci, doğasever ve ekolojist. 21. yüzyılda var olabilecek modern çevreci fikirler üzerine çalışıyor. Çağımızın sessiz tehlikelerinden olan elektromanyetik kirlilik özel ilgi alanı. Aynı zamanda maruz kaldığı telegram/elektromanyetik zihin kontrolü hakkında www.dusuncepolisi.com adresinde yazıyor. Türkiye'nin en bilgi dolu, en aktivist, en üretken yeşil portalı olmak için tüm çevreci yazarları herdaim bekliyor.:)

İlk yorum yapan olun

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


*