19 Aralık 2017 sigara günlüğü devamı… (Sigara ve cinsellik)

Bir diğer belirti olarak arkadaşlar; sigara cinselliğinizi tek kelime ile öldürüyor… Burada tüm belirtileri gayet tıbbi bir şekilde yazdığımız için söylüyorum: Sigarayı bırakır bırakmaz cinsellik, libido ve yaşam sevinci hususunda yaşınız gibi davranmaya başlıyorsunuz. 17 yaşında beri hiç bırakmadan içen kişi olarak ben, 24 yaşında, gerek yaşama sevinci, gerek cinsel enerji yönünden 18 yaşında gibi oldum. Bir ergen gibi şiddetli belirtiler yaşamaya başladım.:)

Hiçbir belirtiyi umursamıyorsanız bari bunu umursayın: Sigara, cinselliğinizi daha doruklarının tadına bakamadan öldürür. Hem üreme sisteminizi hem nüfus kapasitenizi etkiler. Çok geçmeden 30-40 arasında kendinizi ereksiyon problemleri yaşamaya başlamış, hafif göbekli, orta yaşlı beyaz yakalı gibi hissetmeye başlamanız işten bile değildir. Her iki cinsiyeti de eşit şekilde etkiler. Hem de doğacak çocuğunuzun genetik kalitesini düşürür.

Bugün zihin kontrolüyle ilgili kitap okuyarak başladığım günde nikotin yoksunluğunun ilk belirtileri başladı… Kitabı okuduktan yaklaşık 20-30 dk sonra gözlerim kendiliğinden kaymaya başladı. Durduğum yerde uyuyacak gibi oldum. Canım sigara istemese de bünyem bir sigara içmeden açılamayacağımı söylemeye başladı. Evet; konsantrasyon eksikliği dışında böyle yürüyor olay. Davranışsal bir alışkanlık. Kendinizi bir zorluyorsunuz, iki zorluyorsunuz… En sonunda beyniniz o davranışın bir daha gerçekleşmeyeceğini anlıyor ve yerine yeni alışkanlıklar ekliyor.

Tabii daha sonra ders çalışırken makale yazarken ve çeşitli işleri yaparken de belirli aralıklarla gelen sigara isteği mevcut. Özellikle yemeklerden sonra çok şiddetli oluyor. Hele o günün bittiği, normalde bir güzel yediğiniz akşam yemeği üzerine günün yorgunluğunu atmak için içtiğiniz sigara yok mu?.. Aaah ah…

Bir de; özellikle sabah saat 10-11 gibi aradaki vakitlerde bir fincan kahve içmeden duramaz oldum. Zaten nikotin yok, en azından kafein ve içindeki diğer uyarıcılarla idare ediyor bünye… Bırakmadan önce kahveyi de günde 4 bardak falan içiyordum. Onu da birdenbire azaltmış bulunuyorum. Ama şimdilik bir sabah bir öğlen hoş görülebilir.

Kahvenin yanı sıra çaydan da ayrı bir tat almaya başladım. Eskiden 1 sigara 1 çay alıp kesilirdim. Şimdi ağzımın tadı da yerine geldi, şişkinlik de yapmıyor ya… Her öğünden sonra alıyorum 2 bardak çay…

-Bugün biraz daha fazla nikotin yoksunluğuyla birlikte telegram zihin kontrolüyle de uğraşmak zorunda kaldım. Gün boyu yorgunluk, dikkat eksikliği, sigara isteği, sigara içtikten sonraki ruh haliniz gibi duygu nakilleri ile gündüz vakti sürekli beni manipüle ettiler. Mesela bugün 14 sularında yoğun bir manipülasyon yaşadım. Halsizlik, dikkat eksikliği, bitkinlik, mahrem ihlaline dair sesler ve görüntülerden oluşan tacizlerle birlikte sigara içme isteği yaratmaya çalıştılar. İşime odaklanmak için şu an ara vermiş durumdayım… (Telegram zihin kontrolüyle ilgili ayrıntılı bilgi için dusuncepolisi com adresini ziyaret edebilirsiniz)

Daha önceki günlük yazılarına ulaşmak için buraya tıklayabilirsiniz

Feyyaz Yükselci hakkında
Elektronik Haberleşme Teknolojisi öğrencisi. 1993 doğumlu. Çevreci, doğasever ve ekolojist. 21. yüzyılda var olabilecek modern çevreci fikirler üzerine çalışıyor. Çağımızın sessiz tehlikelerinden olan elektromanyetik kirlilik özel ilgi alanı. Aynı zamanda maruz kaldığı telegram/elektromanyetik zihin kontrolü hakkında www.dusuncepolisi.com adresinde yazıyor. Türkiye'nin en bilgi dolu, en aktivist, en üretken yeşil portalı olmak için tüm çevreci yazarları herdaim bekliyor.:)

İlk yorum yapan olun

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


*