2-3 Ocak 2018-Sigarasızlıktan ötürü yaşadığım sağlık sorunları yine baş gösterdi….

2 Ocak 2018

-Gece uyandım. Öğleden sonra ve akşamüstü inanılmaz bir istek geldi.

-Akşam yemeğinden sonra 1 tane sigara içmemek için kendimi zor tuttum.

-Karın ağrısı, şişkinlik, bağırsak kanaması, idrar yollarında anlık sızlamalar. Elektromanyetik saldırı sebebiyle… (dusuncepolisi.com, youtube anti mind control kanalı)

3 Ocak 2018

-Dünkü bağırsak ve rektal kanamadan sonra sindirimim sebebiyle biraz korktum ve beslenmeme daha çok dikkat etmeye başladım. Elektromanyetik tacizler sebebiyle oldu bu. Tam sigaradan kurtulmam için ve vücudumun temizlenmesi için önemli bir adım olan noktada tesadüf, normal izlenimi vererek yapıyorlar.

Ama tabii yan etkiler devam edebilir… Düşünün, sigara yok, kahe yok.. Sindirim sistemi daha önce, hem de 7-8 senedir aldığı, artık bütünleştiği destekleyici unsurları artık almıyor. İlk günlerdeki olağan şişkinlik, kabızlık belirtilerini yaşıyor. Büyük ihtimalle meydana gelen tüm aksaklıklar, vücudun pis kandan temizlenmesi falan derken böyle bir şey oldu… Biraz kaba bir söylem olacak ama; sigarayı bırakınca millet kanlı balgam tükürür biz… Neyse…:D

Ayrıca; sigarasız 19. günde spora da tekrardan başlamış bulunuyorum. Spordan önceki enerjim, spor sırasındaki tempom, sonrasında taşıdığım hisler, günün heri kalanı için var olan enerjim. Sigarayı bıraktıktan sonra vücudumda bu konuda meydana gelen değişikliklerden bahsetmeme gerek yok sanırım… Adeta uçtum!… Dünyayı turlayabilecekmiş, bütün ağırlıkları kaldırabilecekmiş gibi… Yaptığım sporun faydasının ciğerlerime ve kaslarıma gittiğini, sigaranın enerjimden hiçbir şey çalmadan spor yaptıktan sonra eskisiden daha önce olmanın verdiği dinginliği; akciğer kapasitemin arttığını, alıp verdiğim nefesin her bir miligramına kadar kullanıldığını tüm varlığımla hissettim…

En güzeli de; spordan sonra gerekli malzemeleri çıkartıp mesai yapmaya, tıpkı spor yapmadığım zamanlardaki gibi devam ettim. Enerjimden ve çalışma gücümden hiçbir şey kaybetmedim.

Şu anda yaklaşık olarak dolu dolu çalıştığım 8. saatteyim. Mesai yapmam gerekirse bir bu kadar daha giderim ama gece oldu ve uyuyacağım..:)

Ha bir de; bugün spordan sonra yenen yemek üstü, her zaman olduğu gibi ikindi olup hava kararmadan öncesinde bir de akşam yemeğinden sonrası sigara isteği konusunda fena zorladı. Nikotin isteği hala şiddetli olacak şekilde devam ediyor…

Diğer günlük yazılarına buraya tıklayarak en baştan ulaşabilir ve liste halinde tüm yazıları görebilirsiniz.

Feyyaz Yükselci hakkında
Elektronik Haberleşme Teknolojisi öğrencisi. 1993 doğumlu. Çevreci, doğasever ve ekolojist. 21. yüzyılda var olabilecek modern çevreci fikirler üzerine çalışıyor. Çağımızın sessiz tehlikelerinden olan elektromanyetik kirlilik özel ilgi alanı. Aynı zamanda maruz kaldığı telegram/elektromanyetik zihin kontrolü hakkında www.dusuncepolisi.com adresinde yazıyor. Türkiye'nin en bilgi dolu, en aktivist, en üretken yeşil portalı olmak için tüm çevreci yazarları herdaim bekliyor.:)

İlk yorum yapan olun

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


*