20 Aralık 2017 – Sigarayı bıraktıktan sonra uyku düzeninde meydana gelen değişiklikler

Sigarasız 5. günde hayata devam ediyorum. Dürüst olmak gerekirse şimdiye kadarki kısım beklediğimiden çok daha kolay ve zevkli geçti. Sürekli kurduğum ama sigara, kahve gibi alışkanlıklar sebebiyle ertelediğim hayalleri yaşamaya başladığımı hissedebiliyorum. Ve tabii ki telegram zihin kontrolünün etkilerinden büyük ölçüde kurtulduğumu… Ayrıntılı bilgi isteyene telegram zihin kontrolünü de anlatabilirim tabii. Ayrıca dusuncepolisi com adresini ziyaret edebilirsiniz. Çağımızın en büyük belası, özgürlük sorunu, en büyük çevresel felaketi ve insanlık suçu…

Bugün yine kendimi denemek için 4 saat uyudum. 5.30’da ayaktaydım. Saat 7’den beri çalışıyorum ve akşam hava kararana kadar çalışacağım. Bünyem hala bana mısın demiyor. Gerçi hafif bir kırıklık var, hem uykusuzluk hem de nikotin yoksunluğundan olabilir. Büyük ihtimalle gece zihin kontrolcülerin yaptığı rüya manipülasyonunun da etkisi olabilir. Ama sigara içtiğim zamanlar aynı tempoda çalışıp 7 saat uyusam ancak böyle oluyordum. Ayrıca gün içinde zihinsel kabiliyetim, konsantrasyonum sürekli düşüyordu. Bir madde nasıl bu kadar sömürür bir insanı hayret ediyorum.

Bir de şu var:Sigara içmediğimiden beri sabahları haliyle daha temiz uyanıyorum. Malum; şehir insanı yediklerine içtiklerine bağlı olarak sabahları bir oda kokusu gibi uyanabilir. Terden ve vücudun attığı toksiklerden sabah öyle bir hale gelirsiniz ki üzerinizden kamyon geçmiş gibidir. Ama 4 saat de uyusam, günde 8-10 saati çalışarak geçirsem artık sabahları kuş gibi uyanıyorum. Ayrıca; güneş doğarken uyanık zevkine de nail oluyoruz..:) Uyku süresini spora başladığım zaman lütfederim de arttırırım artık..:))

Vücudun bu azalan temizlik ihtiyacına bağlı olarak her sabah yaşadığını duş ve temizlik takıntısı bitiyor. Tabii ki her gün en azından şöyle bir suya girmek en hijyenik seçenek fakat özellikle kış günlerinde sigara içmiyor, gece vakti uyuyup sabah erken kalkıyorsanız bir yüzünüzü yıkamak bile güne hazır olmanıza yetebiliyor.

Daha önce günlük yazılarını “Feyyaz’ın sigarayı bırakamama günlüğü” sayfasına giderek kolayca okuyabilirsiniz..:)

Feyyaz Yükselci hakkında
Elektronik Haberleşme Teknolojisi öğrencisi. 1993 doğumlu. Çevreci, doğasever ve ekolojist. 21. yüzyılda var olabilecek modern çevreci fikirler üzerine çalışıyor. Çağımızın sessiz tehlikelerinden olan elektromanyetik kirlilik özel ilgi alanı. Aynı zamanda maruz kaldığı telegram/elektromanyetik zihin kontrolü hakkında www.dusuncepolisi.com adresinde yazıyor. Türkiye'nin en bilgi dolu, en aktivist, en üretken yeşil portalı olmak için tüm çevreci yazarları herdaim bekliyor.:)

İlk yorum yapan olun

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


*