26 Aralık 2017 10:00-12:00/Sigaraya tekrar mı başlayacağım ne?

-Sabahtan birkaç kez gelen alışıldık istek dışında pek bir şey yok. Görünürde iskelet ve kas sistemi, eklemler sigaranın yarattığı etkiden tamamen kurtulmuş durumda.

-Dün akşamdan beri yaptıkları son derece ağır, aşağılayıcı zihin kontrolüyle uğraşmak zorunda kalıyorum. Çoğu zaman sigara içme isteği bu yüzden geliyor. Yaptıkları psikolojik işkenceler dışında sigara isteğini bir düşünce nakli olarak gönderdikleri de oluyor. (dusuncepolisi.com, Youtube anti mind control)

-Hem kahveyi de bırakmam, hem elektromanyetik saldırıların tesiriyle ders çalışırken, vs. işle uğraşırken aniden kalkıp uzanasım geliyor bazen. Sigara bir yana kahve de epey güçlü bir uyarıcıymış. Bakalım 5 gün iş, 2 gün tatil düzeni tekrar oturunca zihnim toparlanacak mı? Bu 10 gündür biraz fazla çalıştım.

-Akşam yemeğinden sonra çok, ama çok şiddetli bir nikotin isteği geldi ve şu anda onunla boğuşuyorum. Bayağı bayağı dumanı tütmeye başladı ama gözümün önünde…

-Eee bu günlük de motivasyonlar, gaz vermeler olmayıversin sevgili okuyucu..:) Bu günlükte, kimsenin bahsetmek istemeyeceği karanlık yönler, tüm çıplaklığıyla seni bekleyen gerçekler var..:))

Hayırlısıyla 11. günü de bitirelim, 12. güne daha da güçlenmiş şekilde devam edelim.

23:55

-Akşamdan beri zihin kontrolüyle yarattıkları sigara isteğiyle uğraşıyorum. Bugün komple yapay sigara istekleriyle geçtiç Bayağı zorlayıcıydı. Bildiğiniz cama çıkıp sigara içtiğim sahneler gözümün önüne geldi.

Diğer günlük yazılarına buraya tıklayarak liste halinde kolayca ulaşabilirsiniz.

Feyyaz Yükselci hakkında
Elektronik Haberleşme Teknolojisi öğrencisi. 1993 doğumlu. Çevreci, doğasever ve ekolojist. 21. yüzyılda var olabilecek modern çevreci fikirler üzerine çalışıyor. Çağımızın sessiz tehlikelerinden olan elektromanyetik kirlilik özel ilgi alanı. Aynı zamanda maruz kaldığı telegram/elektromanyetik zihin kontrolü hakkında www.dusuncepolisi.com adresinde yazıyor. Türkiye'nin en bilgi dolu, en aktivist, en üretken yeşil portalı olmak için tüm çevreci yazarları herdaim bekliyor.:)

İlk yorum yapan olun

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


*