Ekolojist ve pagan bir ülke kurmak?…:)

Her şeyi sahiplenmeye çalışan, her şeyi tekelleştirip tek tipleştirmeye çalışan modern kapitalizme inat; bulalım bütün kıyıda köşede kalmış izbe yerleri! Bulalım bütün tutunamamış ya da dışlanmış aykırı dostları! Bir korsan limanı, bir Kızılderili veya Türk Obası gibi,dünyanın bilinmeyen yerlerinde tek mülkiyeti doğa olan ülkemizi kuralım.

Hala satın alamayacakları şeyler var ve her zaman olacak. Dünya plazalardan, kendinden küçükleri satın alan holdinglerden ibaret değil. Bunu öğrenecekler. Milyonlarca tek tip insan, bir avuç özgün insan tarafından geri puskurtuldugunde göbekli fodullar; elde edebileceklerinin bir sınırı olduğunu fark etmekle kalmayıp, itaat ettirdiklerini ellerinde tutamamanin korkusunu yaşayacaklar!…

Feyyaz Yükselci hakkında
Elektronik Haberleşme Teknolojisi öğrencisi. 1993 doğumlu. Çevreci, doğasever ve ekolojist. 21. yüzyılda var olabilecek modern çevreci fikirler üzerine çalışıyor. Çağımızın sessiz tehlikelerinden olan elektromanyetik kirlilik özel ilgi alanı. Aynı zamanda maruz kaldığı telegram/elektromanyetik zihin kontrolü hakkında www.dusuncepolisi.com adresinde yazıyor. Türkiye'nin en bilgi dolu, en aktivist, en üretken yeşil portalı olmak için tüm çevreci yazarları herdaim bekliyor.:)

İlk yorum yapan olun

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


*