En güzel 8 yeşil balkon dekorasyonu

Eğer evinizin rahatlıkla kullanıp keyfini çıkarabileceğiniz bir balkonu varsa çok şanslısınız demektir. Bir evde çok büyük olmasına gerek yok ama şöyle rahat, ferah, akşam geldiğinizde günün yorgunluğunu atabileceğiniz bir balkon olması benim için olmazsa olmazdır. Bugüne kadarki ev maceralarımda bu tutkumu gerçekleştirmeye pek fırsat bulamadım. Ama şehirde yaşadığım süre boyunca bu hayal aklımda, mutlaka gerçekleştireceğim..:)

Bu yazımı da güzel ve yemyeşil bir balkon tutkumu tatmin etmek için hazırladım. Köşelere, masalara, saksı yerlerine konulan bitkiler, en güzel yerlere yerleştirilen sandalye ve taburelerle birbirinden harika yeşil balkonları sizler için derleyip beğeninize sundum. Dürüst olayım ben aralarında bir karar veremedim.:) Siz de lütfen yorumunuzu esirgemeyin. Balkon dekorasyonu fikirlerimizi bir güzel paylaşalım, bu tutkumuzu geliştirelim arkadaşlar…:) Buyrun resimler:

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Feyyaz Yükselci hakkında
Elektronik Haberleşme Teknolojisi öğrencisi. 1993 doğumlu. Çevreci, doğasever ve ekolojist. 21. yüzyılda var olabilecek modern çevreci fikirler üzerine çalışıyor. Çağımızın sessiz tehlikelerinden olan elektromanyetik kirlilik özel ilgi alanı. Aynı zamanda maruz kaldığı telegram/elektromanyetik zihin kontrolü hakkında www.dusuncepolisi.com adresinde yazıyor. Türkiye'nin en bilgi dolu, en aktivist, en üretken yeşil portalı olmak için tüm çevreci yazarları herdaim bekliyor.:)

İlk yorum yapan olun

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


*