Komik maymunlar izleyenleri kahkahaya boğuyor!…

Ne kadar sevimli oluyor şu zeki kuzenlerimiz öyle değil mi?.. Doğadaki hallerinden tutun da eğitilmiş olanlara, bir deney ürünü olup belgesel amacıyla çekilenlere kadar maymunlar; o komik hareketleri ve diğer hayvanlara göre daha gelişmiş olan zekalarının birleşimiyle izleyenlere güzel anlar yaşatıyor. İş yerinizde moraliniz mi bozuldu? Evde canınız mı sıkıldı? Çevrenizdeki insanlara sinirlenip “Lanet olsun insanlığa. İnsanları tanıdıkça hayvanlara daha çok güveniyorum.” diyerek melankolik bir havaya mı giriyorsunuz? İzleyin bu videoları, emin olun bir tebessüm edip hepsini boş vereceksiniz.

Hiçbir şey en doğal halleriyle yaşayıp bizleri tebessüm ettiren sevimli ve zeki dostlarımız gibi değil. Buyrun videoyu izleyin. Her ne iş yapıyorsanız veya her ne derdiniz varsa ara verip bir güzel gülümseyin. Hepinize iyi çalışmalar, yolunuz açık olsun değerli okurlar..

https://www.youtube.com/watch?v=k7zgK8Z0FWw

Feyyaz Yükselci hakkında
Elektronik Haberleşme Teknolojisi öğrencisi. 1993 doğumlu. Çevreci, doğasever ve ekolojist. 21. yüzyılda var olabilecek modern çevreci fikirler üzerine çalışıyor. Çağımızın sessiz tehlikelerinden olan elektromanyetik kirlilik özel ilgi alanı. Aynı zamanda maruz kaldığı telegram/elektromanyetik zihin kontrolü hakkında www.dusuncepolisi.com adresinde yazıyor. Türkiye'nin en bilgi dolu, en aktivist, en üretken yeşil portalı olmak için tüm çevreci yazarları herdaim bekliyor.:)

İlk yorum yapan olun

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


*