Maymunla kedinin oyunu izleyenleri güldürüyor

Gibbon cinsi bir maymunla kedinin parktaki bank üzerinde oyunları izleyenleri kahkahadan kırıp geçiriyor. Zaten videoyu çekenlerin de yer yer gülüşlerini duyabileceğiniz görüntülerde kediye göre çok daha hızlı ve çevik bir canlı olan maymunun bir o tarafa bir bu tarafa zıpladığı, kedinin kuyruğuyla oynadığı ve hatta tokatladığı anları görürken kendinizi gülmekten alamayacaksınız.

Gerçekten de ne kadar masum canlılar değil mi? İhtiyaçları son derece basit. Karınlarını doyurmak ve nesillerini devam ettirmek. Bunlar tehlikeye girmediği sürece farklı türden hayvanlar birbirleriyle ön yargısız bir şekilde oynayıp eğlenebiliyor. Oynayamayanlar da en azından modern insanınki gibi geniş bir fantezi dünyasıyla karşısındakine zulmetmiyor. Hala var olan savaşlarda olduğu gibi 500.000 TL’lik arabası varken 1 milyon TL’lik araba alabilmek için masum insanları bombalamayı düşünmüyorlar.

Videonun linkini izlemeniz için aşağı yerleştirdik. Diliyoruz ki ABD Başkanı gibi unvanı çok olan kişiler dahil şu iki basit ve hiçbir değeri olmayan hayvanı izleyerek durup bir şeyleri düşünür.

https://www.youtube.com/watch?v=LPFwWXOUyAE

Feyyaz Yükselci hakkında
Elektronik Haberleşme Teknolojisi öğrencisi. 1993 doğumlu. Çevreci, doğasever ve ekolojist. 21. yüzyılda var olabilecek modern çevreci fikirler üzerine çalışıyor. Çağımızın sessiz tehlikelerinden olan elektromanyetik kirlilik özel ilgi alanı. Aynı zamanda maruz kaldığı telegram/elektromanyetik zihin kontrolü hakkında www.dusuncepolisi.com adresinde yazıyor. Türkiye'nin en bilgi dolu, en aktivist, en üretken yeşil portalı olmak için tüm çevreci yazarları herdaim bekliyor.:)

İlk yorum yapan olun

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


*